Przygodzice
Niemal 20 mln zł dla gminy Przygodzice
25 października 2022
Minister Marlena Maląg przekazała symboliczny czek na 19,2 mln zł dla gminy Przygodzice na rozwój terenów inwestycyjnych. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, edycja piąta – Rozwój Stref Przemysłowych.
Najnowsze informacje
- [VIDEO] „W każdym środowisku są czarne owce”. Ministerstwo Zdrowia przygląda się sprawie neurochirurga!
- Słowo na niedzielę 21 czerwca
- [VIDEO] Powrót do domu po miesiącach niepewności. Wzruszające podziękowanie dla Biura Rutkowski
- [VIDEO] Krzysztof Rutkowski zabiera głos w sprawie brutalnego pobicia Dariusza Albrychowicza
- [VIDEO] Rutkowski na tropie byłych policjantów. Dariusz Albrychowicz twierdzi, że został brutalnie pobity
- [VIDEO] Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski i ekipa motoryzowana przyciągnęli tłumy Zgierza i Borowa
- [VIDEO] Coraz mniej spalin pod oknami - logistyka stawia na pojazdy elektryczne
- Słowo na niedzielę 14 czerwca
- [VIDEO] Roślinna żywność zyskuje nowych konsumentów. Jedna trzecia Polaków chce ograniczyć spożycie mięsa
- [VIDEO] Możliwości obronne Europy nadal niewystarczające. USA oczekują od sojuszników większej odpowiedzialności za bezpieczeństwo





